V médiách

Rozhovory a zápisky

Michaela Haneková:  

Recenzia na e-knihu Balijské dobrodružstvo za 30 dní od kultúrnej atašé občianskeho združenia e-ženy na www.ocamimichaely.sk

Balijské dobrodružstvo

Uvažovali ste ako sa najlepšie zahriať v tomto zimnom čase?

Niekomu stačí varené víno, niekomu teplá prikrývka. Najlepšie je však prečítať si niečo z exotických krajín. Nielen, že vás to zahreje, ale možno naberiete inšpiráciu na najbližší cestovateľský zážitok.

Taký sa vám teraz snaží priniesť aj cestovateľka a autorka najnovšieho e-booku Katarína Serinová vo svojom cestovateľskom zážitku z ostrova Bali. Táto jej cesta je spracovaná v e- booku s názvom Balijské dobrodružstvo za 30 dní. Formu akú zvolila pri písaní, nie je len opis jej cesty, vložila do toho svoju cestovateľskú dušu, ktorú ešte navyše podfarbila humorne podanými zážitkami, to sa len tak nevidí.

 

Katarína Serinová:

Po 40ke sa stalo dobrodružstvo súčasťou môjho života

Rozhovor pre online portál www.40plus.sk

Mnohí z nás máme cestovateľské sny. Niektorí si ich plníme, iní (neviem na čo) čakáme. Katka je povolaním účtovník, podniká a veľa cestuje. Zlom nastal práve po 40ke, keď sa prvýkrát vybrala na Bali. O svojej prvej veľkej ceste po Bali, ktorú si dala ako darček k svojim 40. narodeninám, píše e-book. Chceme vám v rámci magazínu prinášať informácie o cestovaní a Katku sme oslovili, aby sa s nami podelila o niektoré zážitky. Katka totiž cestuje prevažne na vlastnú päsť. Veríme, že vás bude inšpirovať.

 

Katarína Serinová:

Bali a jeho chute

Článok pre portál www.menucka.sk

Cestovať osamote je nesmierny zážitok. Takéto cestovanie preverí cestovateľa, a zároveň dáva možnosť lepšie spoznať  navštívenú krajinu. Na Bali som cestovala prvýkrát sama na celý mesiac minulý rok a nemohla som urobiť lepšie rozhodnutie v živote. Odvtedy som Bali navštívila viackrát a rozhodla som sa podeliť s vami o svoje postrehy a zážitky z balijskej kuchyne.