JOGA POBYT s Kyrou

Joga pobyt s Kyrou pohladí dušu a posilní telo. Dychové cvičenia, zvukové meditácie s tibetskými miskami, joga na pláži a veľa slnka - to je najlepší liek na prebudenie pozitívnych myšlienok a naštartovanie sa do nového roka. Ponorte sa do svojho vnútra a nájdite oporný bod vo svojej prítomnosti, oprite sa o svoju silu a obnovte svoju životnú energiu pod egyptským slnkom.

FITNESS POBYT s Grétkou

Fitness pobyt s Grétkou je kombináciou oddychu a pohybu s prednáškami o zdravej strave. Počas pobytu sa zameriame na naše telesné zdravie, stav organizmu a pod vedením trénerky si precvičíme celé telo. Kombinácia slnka, mora a pohody je vítanou zmenou po dlhej zime a povzbudí nielen telo, ale aj myseľ.

Poznávací okruh po Egypte

POZNÁVACÍ OKRUH PO EGYPTE je vzrušujúca cesta po egyptských pamiatkach s plavbou po Níle a oddychom pri mori od 15.3.2022 – 25.3.2022. Cena pre dospelého je 1 050€ + letenky za cca 560€ podľa aktuálnych cien a pre dieťa nad 6 do 11,99 rokov veku za 525€ + letenky za cca 560€ podľa aktuálnych cien. V cene je ubytovanie, strava, anglicky hovoriaci sprievodca a transfery. Čo uvidíme a zažijeme: pyramídy  v Gíze, v Sakkare a  zlatý poklad Tutanchamona v Káhire, Asuánska priehrada a pamiatky v Asuáne, jedinečný chrám v Abu Simbel, plavba po Níle na 5* lodi so zastávkami po pamiatkach na brehoch Nílu, chrám v Luxore, chrám v Karnaku a hrobky v Údolí kráľov. Po náročnom programe si oddýchneme na brehu Červeného mora v Sahl Hasheesh v 5* hoteli s all inclusive.